Amosi “përkëdhel” Dean: Je aq kot, sa një fekale e shtypur me këpucë + video

Një situatë jo e këndshme ka ndodhur brenda shtëpisë së BBV2 mes Deas dhe Amosit në një nga ambientet e shtëpisë.

 

Të shtrirë pranë njëri-tjetrit, në një moment bisede apo “loje” mes të dyve Amosi i thotë Deas:

 

“Je aq kot, sa një fekale e shtypur me këpucë”.

 

Kjo e fundit e cila ofendohet nga një ‘mirmjes’ e Luisit nuk ka reaguar ashpër ndërsa i ka thënë:

 

“Amos më ofendove. Ky është ofendim”, i tha ajo me një ton të qetë të zërit.

 

“Jo, jo nuk quhet ofendim”, i është përgjigjur Amosi, ndërsa përreth kishte dhe banorë të tjerë.

 

Shiko videon më poshtë.

 

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...