“Të dua më shumë se Luizin”, dedikimi epik i futbollistet shqiptar për partneren e tij

Futbollisti Gjakova, Eros Grezda, prej disa muajsh po shijon romancën me bukuroshen Ajsel Abazi.

 

Së fundi, futbollisti i bëri një dedikim me humor Ajselit, duke bërë pjesë të urimit Luiz Ejllin, konkurrentin e shumë komentuar të “Big Brother Vip Albania 2”.

 

“Edhe 100 zemër të dua më shumë se Luizin”, ka qenë shkrimi i Grezdës, që partnerja e tij e ka shpërndarë në rrjetet sociale dhe po ashtu me humor ka shtuar: “Urimi më i mirë për ditëlindje. Kur bashkëshorti juaj është më shumë romantik se sa e imagjinoni”.

 

Çifti që jeton në Turqi, aty ky vazhdojnë dhe karrierën, zbuluan para disa javësh se dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar në martesë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME