‘Sytë dhe flokët i dua si natën e parë. Pas një viti martohem’! Luizi bën planet për dasmë pas BB VIP

Bisedat e orëve të vona kanë nisur sërish me Luizin, Kiarën dhe Efin.

 

Si gjithmonë këngëtari i njohur nuk ngurron të flasë për dashurinë që ka ndaj moderatores dhe planet jashtë “Big Brother VIP”.

 

Mbrëmë Ejlli ka folur në lidhje me dasmën e tyre dhe shprehet se do të bëhet sot 1 vit.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot 1 vit dasmë. Elona do ta lyej prapë. Elonës do i them ‘veç m’ja bëj sytë’, pjesën tjetër po deshe te Elona, po deshe e bëjmë diku tjetër. Sytë do i them Elonës do ja bësh ti.

 

Kiara: Se i kujtohet nata e parë

 

Luizi: Edhe sytë, edhe flokët i dua si natën e parë

 

Efi: Si i ke pasur natën e parë?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME