Sapo është martuar, Meridiani “i bën gjëmën” futbollistit shqiptar LIVE në emision: Ka ngacmuar moderatoren e njohur

Një nga pyetjet ka qenë: “Cili prej futbollistëve në porta të ka ngacmuar? Nëse askush prej tyre, kush tjetër?”.

 

Sapo është martuar, Meridiani “i bën gjëmën” Lei në këtë moment qesh dhe thotë se nuk e ka ngacmuar asnjë futbollist as ata në porta e as ndonjë tjetër. Sapo është martuar, Meridiani “i bën gjëmën”

 

Mirëpo miku i saj Meridiani si duket e “nxorri zbuluar” duke përmendur emrin e Eros Grezdës. Lei në këtë moment tha se çunat janë të martuar dhe se e gjitha ishte për efekt loje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME