Pasi banorët mësuan sëmundjen e Nitës, nisin debatet: Situatë e pazakontë gare!

Rrëfimi i Nitës ditën e sotme veçse ka sjellë përqafime të ngrohta solidariteti mes banorëve por ka ndezur njëkohësisht dhe shumë debate.

 

Në një bisedë me Amosin, Oltën dhe banorë të tjerë në oborr, Nita ka treguar se është në gjendje të mirë për të vijuar garën, teksa nuk e çon në asnjë momënt në mendje braktisjen e saj.

 

Nga ana tjetër ka qenë Amosi ai i cili është shprehur se pas përhapjes së këtij lajmi, të gjithë lojtarët janë në një situatë të pazakontë gare.

 

Nita: Çfarë po thoni ju që unë të lë lojën, të dal nga gara? Dil se nuk mund të të sulmojmë ty? Unë vazhdoj lojën dhe kjo është zgjidhja ime. Në momëntin që unë vendosa të kthehesha…

 

Amos: Unë kam gjithë të drejtën e botës të ndjejë kompasion kundrejtë teje. Ne jemi në një situatë që është e pazakontë në një gare.

Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME