Para 17 viteve/ Dalin pamjet e Luizit dhe Maestros, s’do besoni çfarë kanë bërë bashkë (VIDEO)

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip Albania, Armaldo i njohur si Maestro duket se njihet me Luizin tash e shumë vite, dhe kjo e dëshmon një video që po shpërndahet në rrjete sociale.

 

Luizi para 17 viteve ka fituar kompeticionin duke u përzgjedhur që me këngën e tij ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision, por në ato ambiente ndodhej edhe Maestro.

 

Në këtë video shihet Luizi ulur me organizatorët dhe bashëkpunëtorët në këtë eveniment ndërsa në fund shihet Maestro ai që e ka realizuar videon ku te dy duken mjaft ndryshe ne pamje.

 

Ndryshe, edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania ata mbështesin njëri tjetrin sidomos Maestro që mbështet Luizin në marrëdhënien e tij me Kiaren megjithëse shumica e banorëve janë kundër duke thënë se po bëjnë spektakel.

 

https://fb.watch/ieLvVvQSM7/?mibextid=2Rb1fB

Si të përgatisni brumë perfekt petullash (dhe pa shkaktuar rrëmujë në kuzhinë)

Mund të ishte e pavend pyetja se: A i pëlqeni petullat? Kjo, sepse me siguri që përgjigjja do të ishte po. Por, përveç dëshirës...

Do hidhet në gjyq nga Top Channel, reagon për herë të parë publikisht Jurgena Tusha, mikesha e ngushtë e Luiz Ejllit

Një bujë e madhe është krijuar në rrjet për shkak të ndryshimit që ndodhi në Instagramin e Luiz Ejllit.   Ditën e djeshme Anaid Kaloti hodhi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME