Meridian Ramçaj ka dy fjalë për Flor Mumajesin: Është ko…

Edhe kjo mbrëmje në “Zemër Luana” në Tv Klan me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës ka qenë e tejmbushur me emocione dhe me një spektakël të vërtetë.

 

Të ftuarit specialë kanë qenë Melinda Ademi, Young Zerka, Lei Kraja, Meridian Ramçaj.

 

Secili ka shprehur mendimin e tij dhe nuk e ka kursyer shown në lojërat e personalizuara apo ato në grup. Meridiani duhej t’u përgjigjej disa epiteteve të vendosura në ekran, duke i personalizuar me emrat e personazheve shqiptarë.

 

Një ndër epitetet që kanë dalë në ekran ka qenë “kolos”, fillimisht Meridiani ka thënë që kjo është fjalë shumë e madhe, ama e ka patur një emër edhe për këtë. E dini kë? Flor Mumajesin për të cilin ai është shprehur se është një kolos në artin shqiptar. /tvklan.al

 

 

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME