Luizi e zgjon me puthje, ja veprimi i papritur i Kiarës që lumturoi këngëtarin (Video)

Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi në shtratin e saj dhe i dhuroi puthje të shumta, ndërsa e pyeti edhe nëse kishte pasur ftohtë gjatë natës, apo nëse ka fjet mirë…

 

Por, Kiara vuri jastëkun në fytyrë dhe fjeti sërish, duke e injoruar atë.

 

Luizi nga ana tjetër shkoi tek shtrati i Armaldos, pasi ai ishte njëri prej banorëve që ishte zgjuar.

 

E teksa po fliste me ‘Maestron’, Kiara u ngrit nga shtrati dhe më pas i dha një përqafim Luizit, gjest ky që e lumturoi shumë atë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME