Luizi dhe Efi dolën nga izolimi, shpërthen keq Olta: Tani do bëhem kafshë, sa të më vijë një…(Video)

Zarfi i Bardhë i cili i dha opsion banorëve të nxirrnin nga dhoma Efin dhe Luizin, në këmbim të 10 mijë eurove, shkaktoi debat mes banorëve në shtëpi.

 

Pesë prej tyre kundërshtuan daljen e dy banorëve nga dhoma e izolimit, ndërsa pjesa tjetër, votuan që të hiqen 10 mijë euro nga çmimi i madh, në mënyrë që Efi dhe Luizi të bashkoheshin me pjesën e tjetër të banorëve.

 

Olta dhe Amosi, ishin dy banorët më të revoltuar për këtë zgjedhje.

 

Madje, Olta tha se u bë pishman që ndenji tre ditë në rulot, vetëm që banorët të mos rrinin pa cigare.

 

 

 

 

 

Tronditet Shkodra! Një person gjendet i pajetë anës në rrugën e fshatit Vukatanë

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Shkodër në fshatin Vukatan .   Bëhet me dije se personi që është gjetur i pajetë...

Ustai 72 vjeç nga Shqipëria: Pres të iki në Gjermani të punoj! S’punoj bojaxhi se është ofenduese, patinim po

I ftuar në emisionin “Real People” në Euronews Albania këtë të shtunë ishte një usta i quajtur Meti, i cili merret me patinime dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME