Gazetari i njohur e ofendoi keq, Gjergj Luca: Mos ma prek Luizin se hyni ne sherr me Dukagjinin

Në studion e “E Diell” në rubrikën “Të gjithë të çmendur pas Big Brother”, është diskutuar sot për personazhet brenda shtëpisë.

 

I ftuar ishte edhe Meridian ramcaj, i cili është shprehur hapur për mbështetjen që ka për Luizin. Ai ka përfunduar duke debatuar me gazetarin Bledi Mane, i cili nga ana e tij u shpreh se sipas burimeve, Luizi ka ves bixhozin, edhe pse në fund ai tha se është fans i tij dhe i Efit.

 

Ndërkohë pas kësaj deklarate të gazetarit Bledi Mane ka reaguar përmes një videoje në rrjetet e tij sociale biznesmeni i njohur në vend Gjergj Luca.

 

Luca ka publikuar një video ku shpreh mbështetjen për konkurrentin e shtepisë më të famshme të momentit Big Brother Vip.

 

Për Lucën, Luiz Ejlli është një djalë i zgjuar dhe një konkurrent i fortë. Ai me anë të kësaj video u kërkon ndjekësve që mos ta prekin Luiz Ejllin se hyjnë në she rr me Dukagjinin!

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME