Fifi për pak kohë do të bëhet nënë, zbulohet gjini e fëmijës që pret

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë dhe po e shijon shumë këtë periudhë në pritje të ëmbël. Lajmin e shtatzënisë këngëtarja e dha gjatë Festivalit të Këngës.

 

Panorama plus bën të ditur se Fifi pas pak muajsh do të sjellë në jetë një vajzë.

 

Ndonëse vetë këngëtarja nuk ka ndarë shumë detaje në rrjetet sociale, miqtë e afërt i kanë zbuluar edhe këtë sekret kaq të ëmbël.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME