“Drita ime”, Luizi del nga izolimi, Kiara “habit” me veprimin

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme mbërriti një zarf i bardhë, në të cilin kishte një propozim për banorët.

 

Ata u vunë përballë një zgjedhjeje, të pranonin të humbnin 10 mijë euro nga çmimi i madh dhe të nxirrnin nga izolimi Efin dhe Luizin, ose t’i linin aty.

 

Shumica e banorëve votuan pro, dhe Efi me Luizin dolën. I veçantë ishte momenti kur Luizi takohet me Kiarën.

 

Siç e shihni dhe nga video sapo Kiara pa Luizin e përqafoi dhe e puthi këtë të fundin, i cili dëgjohet teksa i thotë “Drita ime”.

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME