U kuptua që sot, ja kush është banori që do largohet të martën nga BBV

Vëllai i Madh vendosi të nisë një zinxhirë shpëtimesh, ku Armaldo zgjodhi i pari, duke qenë se ishte lider ktë javë.Në televotim si pasojë e këtij zinxhiri, shkuan Eni, Tea, Kristi dhe Olta.

 

Këta të katërt do të garojnë me njëri-tjetrin këtë javë, ku njëri prej tyre do të lërë shtëpinë spektaklin e rradhës.

 

Nderkohe Një banor i ri u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip 2. Bëhet fjalë për Xhonatan Islamin. Ai erdhi me parashutë në shtëpi.

 

Në klipin presantues Xhonatani cilësoi Oltën si konkurenten më të fortë. Ai tha se ka disa vajza që i pëlqejnë brenda shtëpisë, ndërsa shtoi se babain e ka mbështetjen e tij më të madhe.Kjo është eksperienca e tij e parë i të qenurit i izoluar, pasi siç tha Xhonatani ai është shpirt i lirë.

 

Dea, Efi dhe Bjordi u përzgjodhën nga juria e improvizuar si finalistë, për performancën më të mirë në ‘The Voice of Big Brother’ që u zhvillua gjatë kësaj jave.

 

Ata garuan sërish gjatë spektaklit, ku dy prej tyre u zgjodhën fitues.Bektashi, Maliqi dhe Male zgjodhën Luizin dhe Efin si çift fitues të kësaj sfide.

 

Fituesit e ‘The Voice of Big Brother’ do të qëndrojë në një dhomë bebash brenda në shtëpi, por pa patur kontakt me banorët e tjerë. Ata do të luajnë rolin e prindërve, deri të martën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME