“Po nuk më pëlqen moj”, debat i fortë mes Luizit dhe Teas: Boll më ofendove se do ulen 2 mijë euro të tjera

Debatet mes Luizit dhe Teas kanë vazhduar edhe në puntatën e sotme të Big Brother VIP. Kujtojmë që debati i tyre ka nisur disa ditë më parë, pas një komenti që Luizi bëri për Tean.

 

Pjesë nga debati:

 

Tea: Ore unë nuk dua të merrem fare.

 

Luizi: Nuk të llogarit njeri fare këtu. Nuk të konsideroj fare si konkurente.

 

Tea: Ti më ke ofenduar në mënyrën më të ulët të mundshme.

 

Luizi: Po nuk më pëlqen moj.

 

Tea: Boll më ofendove se do ulen 2 mijë euro të tjera. Nuk je qendra e universit, o zotëri. Nuk dua të flas më me ty.

 

Luizi: Duhet të veproj siç do ti? Okej, nuk të flas më, deri në ditën që do mbledhësh veten.

 

Tea: Unë po përpiqesha të flija dhe ti më përmend emrin me atë.

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME