Makina bie nga ura në lumë, ndërron jetë në vend 20-vjeçari

Aksident tragjik në Kosovë. humb jetën një 20-vjeçar.

 

Ngjarja ka ndodhur në Prizren, ku i riu ka humbur kontrollin e automjetit të tij për shkak të lagështisë në rrugë dhe ka rënë nga ura.

 

Sipas policisë, 20-vjeçari ka ndërruar jetë në vend.

 

Sipas njoftimit të policisë ‘në mëngjes në orën 04:55 ka ndodh një aksident trafiku, është vetaksident, aksidenti ka ardhë se shoferi nuk e ka përshtatë shpejtësinë me kushtet e rrugës, me një kthesë ka dalë jashtë rrugës dhe ka ra nga ura.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME