Zbulohet se ç’do ndodhë sonte në BBV, kush është banori që largohet përfundimisht dhe emrat e dy hyrjeve të reja që do bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme, zbardhet edhe lëvizja e Kejvinës

Valbona Mema këngëtarja e muzikës popullore pritet ti bashkohet sonte gjatë spektaklit shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Xhonatan Islami, djali i parashutistit Alket Islami do bëhet po ashtu pjesë e BIG BROTHER VIP natën e sotme.

 

Të njëjtat burime thanë për Replikën se sonte lë shtëpinë Ronaldo Sharka, duke vazhduar kështu konkurimin 3 banorët e tjerë që ishin në nominim.

 

Ndërkohë Kejvina Kthella do t’i bashkohet studios për herë të parë pas përjashtimit të saj nga BBVIP.

 

Në spektakël do diskutohet mbi banorët që janë ankuar këto ditë për produksionin.

 

 

Gjithashtu të gjithë janë me sy e veshë drejt spektaklit nëse do bëhet pjesë sonte edhe Butrint Imeri.

E papritur! Luizi i përlotur që në mëngjes! Çfarë e tronditi kaq shumë këngëtarin shkodran?

Ka nisur i përlotur ky mëngjes në shtëpinë e Big BrotherVIP.   Të parët që janë zgjuar kanë qenë Valbona dhe Luizi teksa të dy kanë...

HOROSKOPI I DITES SE DIELE, SHENJAT GJATE KESAJ FUNDJAVE DO TE…

Dashi   Dita e fundit e kësaj jave favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar me iniciativat më të mira. Në punë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME