Olta Gixharit i dërgojnë dron në BBV, rrjeti shpërthen ndaj produksionit (FOTO)

Aktores Olta Gixhari i është dërguar një dron në shtëpinë e Big Brother.

 

Teksa ishte duke qëndruar në oborr me banorët e tjerë, ishte vetë Olta ajo që pa dronin e para.

 

 

“Olta luanesha”, ishte mesazhi për Gixharin.

 

“Ua faleminderit”, dëgjohet të thotë Gixhari në videon e mëposhtme.

 

Kujtojmë se dronet në mbështetje të këngëtarit Luiz Ejlli kanë qenë të shumta gjatë ditëve të fundit nga fansat e tij.

 

Por kur fansat dërguan dron në mbështetje të Luizit, produksioni urdhëroi të gjithë banorët të fusteshin brenda në mënyrë që mos e shikonin mesazhin.

 

 

Mungoi në prime! Arber Hajdari braktis përfundimisht Big Brother? Ja arsyeja e bujshme, kush do e zëvendësojë

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality showë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME