‘Është i ligë’, Tea dhe Olta flasin për Luizin: Kejvinën e kishte ‘Kalin e …”

Tea dhe Olta e kanë kthyer Luizin në rivalin numër një, brenda në shtëpi.

 

Sipas Oltës, Luizi e ka përdorur Kejvinën si ‘Kalë Troje’ dhe se këtë gjë, ja ka thënë vetë ai.

 

Olta shtoi se Kejvina shkoi deri në atë pikë sa përdori dhunë fizike, vetëm për shkak të Luizit.

 

Pas incidentit që ndodhi në njërin prej spektakleve, Olta tha se ishte e bindur që Kejvina do ishte jashtë shtëpisë.

 

Duke folur me Tean në lavanderi, Olta tha se Luizi është njeri i ligë prandaj e provokoi situatën deri në këtë pikë.

 

 

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5”...