Ofendime dhe grushte, debati degradon në përplasje fizike në emisionin e Top Channel: Mbylle gojën (VIDEO)

Takimi i Edës me Viktorin rritën tensionet e këtij të fundit me Mateon.

 

Ata nisën me diskutime, por më pas debate agravoi me ofendime për njëri-tjetrin, ndërsa momenti më kulminant arriti deri në prag përplasjes fizike.

 

Sapo Viktori dhe Mateo u ngritën nga karrigia, reaguan edhe konkurrentët e tjerë, të cilët penguan përplasjen e tyre në studion e Për’puthen.

 

Viktori: Ti je një dru, se ke pesë mujnë që je aty edhe nuk ke mësuar asgjë. Kështu që mbylle gojën

 

Mateo: Qepe edhe… Je i pari këtu që e ke kthyer personale. Këtu jo ti po asnjëri nuk guxo ta kthejë me mua personale.

 

Viktori: Mbylle gojën e rri mirë aty.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME