Nuk e ka puthur dot akoma, Luizi: “Kur të jem unë duke e puthur Kiarën, hyrja do jetë me bileta”/ video

Banorët ishin mbledhur para gjumit dhe po flisnin. Amosi i thotë Luizit se ka 1 muaj dhe akoma s’e ka puthur dot Kiarën.

 

Jo puth në ballë, jo puth në faqe, ehaaa, insiston Amos. Luizi ia kthen: “Kur të jem unë duke e puthur, hyrja do jetë me bileta”, gjë që shkakton të qeshura. Shiko videon më poshtë.

 

Të shumta kanë qenë reagimet dhe komente e përdoruesve të rrjetit. Ato mbështesin njëzëri Luizin.

 

Koment: Eshte gjeja me e bukur qe ben,respekton vendimet e Kiares. Dhe gjithashtu ai e di se puthja eshte gje e shenjte dhe e veçante.

 

Koment: eshte shkodran ai vella i cili respekton femren.
Koment: si ato filma te kohes e prinderve tona, pritje logjike dashuri deri ne piken e fundit te jetes 🥰

 

Koment: tamam me kembe ne toke…gjerat e mira behen avash avash.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME