Një tjetër ngjarje e rëndë në vend, gruaja hidhet nga kati i 4 i ndërtesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës. Një grua me iniciale V.SH., 60-vjeçare është hedhur nga kati i katërt i një ndërtese.

 

Gruaja fatmirësisht është gjallë, teksa është nisur me urgjencë në spital, ku po mbahet nën kujdesin e mjekëve.

 

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërsa rasti u regjistrua rreth orës 11:40, në lagjen nr.3.

 

“Sot, rreth orës 11:40, në lagjen nr.3, Sarandë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i një ndërtese, shtetasja V. Sh., rreth 60 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.”- njofton policia.

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME