Milaim Zeka do hyjë në “BBV Albania”? Deklarata e tij që ngriti dyshimet (FOTO)

Janë përfolur shumë emra të njohur shqiptar që do jenë pjesë e reality show “BBV Albania”.

 

E, ditën e sotme është gazetari shqiptar ai i cili bëri “boom” me një postim në llogarinë e tij në “Facebook”, shkruan Neutral.

 

Duke publikuar dy imazhe nga studio e Top Albania Radio ai tha se po futën në “BV Albania”.

 

“Me kolege ne Wakup, Top Albania Radio Po futemi ne BB”, shkroi ai në mbishkrimin e postimit.

 

Se a do jetë realisht pjesë e këtij formati, mbetet ta shohim ditëve në vazhdim.

 

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...