Kejvina Kthella tregon pse u rrah me Einxhel Shkiren dhe Oriola Marashin

E ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Goca dhe Gra”, modelja Kejvina Kthella foli për sh rrin me Einxhel Shkirën dhe Oriola Marashin që u bë viral në mediat rozë.

 

Mbi të gjitha, modelja thekson se nuk ka qenë një d bat për meshkuj, ndërsa shton se kanë qenë palë të treta që kanë ndikuar në konf ikt.

 

“Nuk jemi pajtuar se nuk na ka rënë rasti që të takohemi, por ka qenë diçka pa lidhje, nga ana ime, më shumë për shkak impulsivitetit tim. Është diçka që nuk ka lidhje as me meshkujt, as me shoqërinë tonë. Erdhi nga njerëz të tretë…” Ndërkohë, e pyetur nga moderatoret në studio nëse do të donte të ishte konkurrente në “Big Brother VIP”, Kejvina shprehu dëshirën për ta provuar si eksperiencë, pasi sikurse tha, publiku njeh shumë pak nga karakteri dhe personaliteti i saj.

 

“Mendoj se do të isha një surprizë për publikun, për tipin që kam, pasi publiku nuk më ka njohur shumë. Jam njeri që përshtatem, jam shumë sociale, nuk kam problem të jemi me njerëz të rinj apo në ambiente të mbyllura”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME