“Çfarë ndjeve kur..?”, Luizi nuk i ndahet Kiarës: Për Zotin të dua shumë! (VIDEO)

Luizi duket se nuk mund “të heqë dorë” kollaj nga Kiara, pavarësisht se shumë herë i ka thënë asaj se e ka lodhur kjo situatë me të.

 

Sot, teksa banorët po luanin lojën ‘The Voice of Big Brother’, Luizi e puthi Kiarën dhe i tha se e do shumë atë, por moderatorja nuk tha asgjë dhe u pa duke shfryrë.

 

Luizi: Çfarë ndjeve, se nuk jam duke u tall.

Kiara: Çfarë?

Luizi: Puthjen.

 

Kiara: Kujtove se e ndjeve vetëm ti?

Luizi: Se e ndjeve ti moj se unë normal.

Kiara: Jooo aspak.

 

Luizi: E mirë, jo po them për Zotin…

Kiara: Çfarë do tani, të të them se çfarë ndjeva? Aspak asgjë.

 

Luizi: Për Zotin të dua shumë! Më lodhe o njeri!

 

 

SHIKO VIDEON

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit, kryetari i parë i bashkisë së Durrësit pas rënies së komunizmit.   Në lidhje me këtë lajm...

Efekti “Big Brother VIP”/ Gjatë kohës që transmetohet reality-show, nuk ka krime, as aksidente

Jeta në shtëpinë e “Big Brother VIP”, është më e ndjekura dhe më e komentuara në rrjetet sociale por edhe në jetën e përditshme.   Në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME