Luizi nuk përmbahet, i hidhet Kiarës në krevat, ja si i kthehet moderatorja

Prej dy ditësh Kiara dhe Luizi kanë qenë më të afërt me njëri-tjetrin. Spektakli i së martës ndyshoi 360 gradë qëndrimin e Kiarës ndaj Luizit. Gjatë gjithë ditëve qëndrimi në shtëpi, ndonëse Luizi është përpjekur të bisedojë dhe të qëndrojë pranë Kiarës, kjo e fundit gjithmonë është shmangur.

 

Ndërsa tani, Kiara duket se nuk e ka më problem afrimitetin me Luizin. Këto dy ditë, ata janë përqafuar, puthur, madje Luizi edhe ka bërë ‘gjeste’ me Kiarën.

 

Teksa kjo e fundit po rrinte shtrirë në krevat, Luizi iu hodh asaj lart.

Lajmi i bukur: Nëna shqiptare sjell në jetë trinjakë të shëndetshëm (FOTO)

Një lajm i mirë vjen nga Materniteti “Mbretëresha Geraldinë”. Mësohet se familja Gashi nga Durrësi janë bekuar me trinjakë të shëndetshëm.   Lajmi i bukur është...

Nuk ia përton, Kiara ”ia përplas” në fytyrë Oltës: Je fallco…

Janë të shumtë ndjekësit që mendojnë se Kiara Tito është akoma brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” falë Luizit.   Romanca me këngëtarin e ka vendosur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME