Luiz Ejlli përlot shqiptarët: Babain e humba natën e krishtlindjeve, më mori në telefon 4 orë para (video)

Bjordi dhe Luizi duket se janë miqësuar me njëri-tjetrin. Së fundmi Bjordi e ka pyetur Luizin rreth humbjes së të atit.

 

Këngëtari ka treguar se ai është ndarë nga jeta dy vite më parë, natën e Krishtlindjeve, por fatmirësisht ka ikur pa vuajtje.

 

“U nda nga jeta para dy vitesh, natën e Krishtlindjeve. Shyqyr që iku pa vuajtje. Ishim shumë të lidhur. Atë natë më pati marrë në telefon katër orë para dhe më tha po të uroj Krishtlindjet se mrapa ka ngarkesë valësh. Ik se nuk quhet i thashë”, ka rrëfyer Luizi.

 

Luiz Ejlli dhe Bjordi Mezini e kanë nisur ditën duke folur pikërisht rreth kësaj teme. Ishte këngëtari që e pyeti regjisorin që të thoshte pesë emrat që ai sheh në finale.

 

Luizi: Pesë vetë në finale, kë sheh? Bjordi: Unë, ti, Olta, Amos besoj!Luizi: E sheh Oltën në finale?Bjordi: Po se është e fortë, për mirë për keq, tani nuk i futem

 

Bjordi: me ndjesi po flas, të betohem jo se e kam shoqe. Unë Oltën e kam xhan, se kisha vite pa e takuar. I pesti nuk e di.Luizi: E lëshoi veten ajo, është thyer herët, ka filluar duke lënë nam.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME