Ermal Fejzullahu në krah të Luiz Ejllit: Gjithmonë i njëjtë, i buzëqeshur. Edhe publiku të do fort

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka shprehur publikisht përkrahjen për njërin prej banorëve të “Big Brother Albania”, Luiz Ejllin.

 

Këngëtari nga Kosova, në një postim në “Instagram”, shprehet se ka afro 2 dekada që e njeh Ejllin, ndërsa nuk i kursen fjalët pozitive për të.

 

“Luiz djali, të njohë gati 2 dekada, gjithmonë i njëjtë i buzëqeshur. Djalë pozitiv. Po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort, ashtu siç të duam ne të gjithë. Pafsh shëndetin, për të tjerat as mos ta ‘nin’ hiq”, shkruan Ermali në llogarinë e tij.

 

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME