Ulen 2 mijë euro nga çmimi i madh për çdo ofendim apo kërcënim tjetër në shtëpinë e Big Brother Vip!

Dhuna verbale dhe ofendimet kanë qenë të pafundme në këtë Big Brother Vip 2.

 

Luizi është sulmuar gjithë kohën për sjelljen e tij ndaj vajzave, duke u cilësuar si provincial, me të meta mendore, idiot dhe të tjera ofendime të këtij lloji.

 

 

Luizi ka patur përplasje të herëpashershme me Tean, Dean, Kejvinën e Oltën.

 

Pas trasmetimit të një klipi, ku Dea shihej me thikë në dorë, send të icilin ia kishte drejtuar Luizit, kjo e fundit kërkoi ta komentoi sit ë nxjerrë jashtë konteksti.

 

Ajo tha se nuk ka patur për qëllim të kërcënojë askënd.

 

 

Amos po ashtu, u dëgjua në një moment kur tha se Luizin e ka vetëm dy kafshata. Ky i fundit tha se komenti ka dalë jashtë konteksti dhe se e ka patur me nota humori atë që tha.

 

Nga ana tjetër, Armaldo tha se mendon që aty duket sikur është në rrugë e jo në shtëpi, pasi ka ofendime dhe sjellje jo etike gjithë kohën.

 

Big Brother si vendim vendosi që të uli nga 2 mijë euro nga çmimi i madh për çdo ofendim, kanosje, shaka me shëndetin e kërcënime, duke nisur nga tani e në vijim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME