Tjetër nivel/ Luizi si Efi, Maestro si Tea, djemtë e Big Brother imitojnë vajzat (Video)

Djemve të Big Brother VIP u është caktuar një sfidë, të imitojnë vajzat e shtëpisë.

 

Vajzat menjëherë kanë transformuar djemtë duke i lyer e veshur si vetja.  Luizi duhet të kopjojë Efin, Maestro Tean, Amos Dean, Eni Diolën, Bjordi Dean, Kristi Oltën dhe Ronaldo Nitën. Banorët e kanë marrë me të qeshur sfidën duke sjellë humor e batuta.

 

SHIKO VIDEOT KETU

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

VIDEO 4

 

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...