Sugjerimi i Genc Sejkos: Kejvinën ta çojnë te Kopshti Zoologjik meqenëse ka mungesa kafshësh

Vijon të reagohet shumë mbi rastin e Kejvinës dhe Luizit. Ai veprim i kushtoi Kejvinës përjashtimin nga shtëpia e njohur, por duket se gjithçka nuk është mbyllur këtu.

 

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe “mbreti i memeve” ose me emrin e vërtetë Genc Sejko. Ai shkruan në faqen e tij në Facebook:

 

“Po ta kishte bërë ai, sot do ishte në brenda. E ka bërë ajo dhe jemi ok. Këto organizatat e mbrojtes së grave bëjnë mirë të flasin; dhe njerëz si kjo është mirë të çohen tek kopshti zoologjik, mqs ka mungesë kafshësh.”

 

Spektaklin e kaluar, Kejvina përdori dhunë fizike ndaj Luizit. Kjo pas komenteve ofenduese sipas saj, nga ana e Luizit. Gjatë reklamës, Kjevina u ngrit nga kolltuku dhe goditi dy herë me shuplakë në fytyrë Luizin, për komentin që ky i fundit bëri.

 

Nga ky gjest, asnjëri prej banorëve, përveç Bjordit nuk reagoi, madje gjatë javës, thuajse të gjithë i dhanë të drejtë Kejvinës për veprimin e kryer. Si pasojë e këtij veprimi, Big Brother përjashtoi nga shtëpia Kejvina Kthjellën.

 

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...