Gazetari rrëfen sherrin e bujshëm me Zhaklinën: U zumë për një ….

Moderatori Flavio Qarri ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Impact” me Feride Kuqin ku ka komentuar “Big Brother VIP 2”. Mes të tjerash ai është ndalur te opinionistja Zhaklin Lekatari me të cilën ka treguar se është në mes të një sh erri personal.

 

 

Megjithatë, pavarësisht raportit të tyre, Flavio është shprehur se deri tani ajo po “bën një punë të mirë për pozicionin që ka”.

 

“Me Zhaklinën jemi në mes të një sherri personal por që është një sherr që më zbavit shumë. Zhaklina është shumë fani dhe deri tani besoj se po bën një punë të mirë për pozicionin që ka”, ka thënë ai.

 

Përsa i përket arsyes së sherrit Flavio ka treguar se janë zënë për një vend parkimi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME