E trishte, pas 39 vitesh pune ne QSUT ndahet nga jeta mjeku i njohur

Është ndarë nga jeta Prof. Thanas Fureraj, i cili shërbeu për 39 vite në shërbimin e Endokrinologjisë në QSUT.

 

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes sociale me anë të një postimi në rrjetin social “facebook”.

 

Njoftimi nga Ministria:

Prof. Thanas Fureraj i shërbeu me përkushtim e profesionalizëm të lartë pêr 39 vite me radhë qytetarëve të shumtë që janë trajtuar në shërbimin e Endokrinologjisë në QSUT.
Ndarja e tij nga jeta do të lërë një boshllëk të pazëvendësueshëm për familjarët, kolegët, studentët dhe miqtë e tij.
U prehsh në paqe!

 

 

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...