Big Brother merr vendimin drastik për të gjithë banorët: Për çdo fyerje, ofendim…

Big Brother ka marrë masa ditën e sotme, duke dënuar banorët për shkak të fyerjeve, ofendimeve si dhe fjalorin e rëndë që kanë përdorur brenda shtëpisë.

 

Përveç largimit të Kejvinës, vëllai i madh vendosi që ti dënojë dhe banorët e tjerë.

 

Arbana u komunikoi atyre se për çdo fyerje, ofendim, fyerje, vënie në lojë, do ulen nga 2 mijë euro nga çmimi i madh.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...