Video emocionuese: Ermal Mamaqi i puth këmbët njeriut të ti të shtrenjtë! “Po i tregoj djalit tim sa ta dojë mamin e tij”

Aktori Ermal Mamaqi na ka treguar së fundmi se sa e rëndësishme është familja dhe sa rëndësi ka transmetimi i dashurisë për familjarët te brezat.

 

Në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka publikuar një video ku shihet teksa ulet në gjunjë dhe i puth këmbët nënës së tij.

 

Teksa i bën thirrje miqve të tij që mos kenë turp të bëjnë këto skena, Ermali thotë se me këtë veprim ai i tregoi djalit sa të dojë mamin e tij.

 

“Mos kini frikë të bëni këto skena në familje miq… Nuk po i tregoj mamit tim sa e dua. Po i tregoj djalit tim sa të dojë mamin e tij”, shkruan Ermali krah videos.

 

SHIH KETU VIDEON

 

Ermal Mamaqi ka hedhur në treg librin e tij të parë me titull “Në garë me veten”, i cili ka shkaktuar shumë debate në rrjet.

 

Një ndër to, që ka komentuar kundër ka qenë gazetarja Iva Tiço dhe Ermali nuk ka nguruar që replikojë. Mirëpo, pas këtij debati virtual, i ftuar në “ABC e Pasdites”, ai ka treguar se ky konflikt nuk ndodhi për shkak të marketingut, por sepse ashtu erdhën gjërat.

“A thu ka Zot, a thu ka njerëz me e nxjerrë të Martën”: Luizi e bëri “thirrjen”e tij + video

Luizi është parë duke qarë për daljen e Efit. Ai thekson se ajo për të dalë kishte por jo kështu… Në videon më poshtë...

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit, kryetari i parë i bashkisë së Durrësit pas rënies së komunizmit.   Në lidhje me këtë lajm...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME