“S’na duhen turistë fukarenj nga Britania”, revoltohet ekspertja e turizmit pas lajmit të “The Sun”

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u komentua promovimi që britanikja “The Sun” i ka bërë vendit tonë.

 

Sipas “The Sun” Shqipëria mund të konsiderohet si Maldivet e Europës, por shumë herë më lirë, me një biletë që shkon vetëm 27 paund.

 

Flora Xhamani e quajti këtë një titull bajat dhe aspak promovues për Shqipërinë, pasi sipas saj këto shkrime sjellin në Shqipëri kategori turistësh që nuk shpenzojnë shumë.

 

“Në nuk kemi nevojë të na vijnë turistë fukarenj britanikë”, tha e revoltuar ajo.

Mungoi në prime! Arber Hajdari braktis përfundimisht Big Brother? Ja arsyeja e bujshme, kush do e zëvendësojë

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality showë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME