‘Pa ty shtëpia nuk ka kuptim’, Kiara dhe Luizi ‘ndajnë’ krevatin në orët e vona: Se mbaj dot…(Video)

Së fundmi dyshja kanë diskutuar dhe kanë qeshur së bashku në dhomën e gjumit deri në orët e vona.

 

Teksa bisedonin moderatorja i tha Luizit se pa të shtëpia nuk do të kishte kuptim, ndërsa këngëtari i kërkoi që ajo të ketë besim tek ai

 

Kiara: Po të mos ishe ti kjo shtëpi nuk do kishte kuptim dhe këtë nuk ta them për të bërë qejfin.

 

Ke shumë humor, se mbaj dot të qeshurën.

 

Luizi: Veç ki besim te unë, kaq po them!

 

SHIKO VIDEON 

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...