“Kemi bërë kërkesë për një helikopter”! Banorët nuk e lanë, miqtë jashtë i përgatisin Luizit një super surprizë për të befasuar Kiarën

Në “Drejt” nga Luan Rama në RTV Ora, Meridian Ramçaj, ish-banor i BBV u shpreh se ka kërkesa edhe për helikopter për në Big Brother Vip.

 

Ai theksoi se janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter. Ramçaj: Kam kërkesa edhe për helikopter, por nuk është dhënë akoma leja nga Top-Channel për të fluturuar.

 

Janë mbledhur njerëz që janë gati të fluturojnë, mbi 10 parashutistë dhe janë gati për helikopter. Kam edhe mesazhet. Kaq njerëz që mblodhi Luizi nuk ka mbledhur as Basha.

 

Në “Drejt” nga Luan Rama në RTV Ora, Meridian Ramçaj, ish-banor i BBV u shpreh se njerëzit e duan Luizin për njeriun e vërtetë, sepse qeshin me të.

 

Ai tha se kur futesh në atë shtëpi firmoset një kontratë, duke diskutuar çdo gjë që ndodh brenda shtëpisë dhe shtoi se nuk duhet të dilnin analizat e Luizit.

 

Ramçaj: Njerëzit e duan Luizin për njeriun e vërtetë, sepse qeshin me të, pasi sa herë hapin televizionin janë vetëm debate politike. Vetëm Big Brother është format që ka thyer shikueshmëri në vend. Luizi e ka thënë vetë se nuk e do atë dhembshurinë ndaj tij.

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...