VIDEO: “Libër që nuk e blen askush”, Florjan Binaj “sulmon” hapur Ermal Mamaqin

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Zemër Luana” ishte aktori i mirënjohur Florjan Binaj.

 

Binaj u vendos para një sfide krah artistit Bujar Qamili. Në ekran dolën foto personazhesh dhe Flori duhet të vizatonte diçka që i krahasonte ndërsa Qamili duhej t’u dedikonte një këngë. Teksa në ekran u shfaq fotoja e Ermal Mamaqit, Flori vendosi të pikturonte një libër duke “thumbuar” me titullin që i mbivendosi.

 

Libri që vizatoi për të mbajti titullin “Si të bëhemi pa mësues për 6 ditë”, e për këtë vizatim Flori e pati një koment duke e krahasuar sipas tij kështu: “Kanë qenë gjithmonë ato librat e anglishtes në librari “Si ta mësosh anglishten për 6 ditë pa mësues” dhe gjithmonë të tërhiqnin e thoje ‘wow’ se si mund ta mësoje për 6 ditë, ishte një libër i trashë, por asnjë se blinte atë librin se di pse”.

 

SHIKO VIDEON

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...