Sabiani flet me shifra dhe zbulon të vërtetën: Ja sa para më dha Iliri nga 100 mijë euroshi që fitoi

Sabiani dhe Ilir Shaqiri u bënë miq të ngushtë në një reality show, por kjo miqësi u thye pasi u përfol se Ilir Shaqiri nuk i dha 10 mijë eurot e premtuara publikisht Sabianit.

 

Mbrëmjen e djeshme, Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Zemër Luana” ku ka qenë shumë i sinqertë.

 

Antonela Berisha ka ngacmuar Sabianin duke i thënë: Sa lekë të dha Iliri? Përgjigje të cilën Sabiani nuk ka ngurruar ta kthejë, duke treguar: “Iliri më dha 5000 euro për vëllazëri!”

 

Duke nënkuptuar se ka marrë vetëm gjysmat nga shuma e kërkuar, por gjithsesi e ka lënë me kaq duke mos dhënë koment më tepër.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME