Sa turp! Banorët bëhen të gjithë bashkë dhe bullizojnë Luizin (video) A do marrë masa produksioni?

Teksa në “Big Brother” po bëhet thirrje thuajse çdo puntatë që të ndalohen fyerjet, ofendimet, bullizmi, banorët duket se nuk ndalen. Për më tepër sot kanë lënë një skenë që ka shokuar publikun. Të gjithë bashkë i janë kundërvënë Luizit duke e tallur.

 

Në videot e publikuara nga fanpage-t e Luizit shihet se banorët tallin Luizin dhe qeshin me të madhe.Ronaldo: Je luan Luiz, je luan, më fal të preka? Ti je luan. Meriton të fitosh.

 

Tea: Fiks si ai Luani i kopshtit zoologjik i Fierit. Nuk po e ofendoj, po e përshkruaj. Dea: E di sa mirë ke bërë që gënjeve Ronaldo: As aktorët s’do e bënin dot këtë që bëre ti apo jo Olta? Olta: Joo, u përpoqëm po s’ja dolëm dot

 

Ronaldo: Aktorët vuajnë për të nxjerrë lot, por ai i nxorri.Olta: I nxorri lehtë fare, pa punuar! Ronaldo: Ti je më i miri! Efi: Jo është më i keqi se ai që është më i keq duhet të rrijë këtu o budalla. Ngatërrove skenarin.

 

SHIH VIDEON

 

Pamjet e transmetuara kanë shokuar jo pak publikun, të cilët kanë shpërthyer me komente në faqen zyrtare të “Big Brother”. Pak më parë banorëve u ka ardhur dhe një zarf i zi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME