Rrjeti i bën “gjyq mοrali” Oltës për atë çfarë i bëri Amosit: “Hajde të të…”

Dje, pasi transmetimi Live mbaroi, të dy miqtë kanë kaluar pak kohë me njëri tjetrin duke pirë diçka, duke qeshur dhe duke bërë shaka në divan.

 

Ajo i thotë Amosit: “hajt të puth çik se më ke shoqe”, gjë që i bën të dy për të qeshur, siç mund të shikohet edhe nga video më poshtë. Ata kanë një lloj konfidence që e kanë deklaruar dhe nuk ka se si të cilësohet “skαndαloze” siç u konsiderua nga titujt e portaleve duke kërkuar qimen në qull apo duke thirrur për “imσralitet”.

 

Tituj si “Olta Gixhari tenton të puthë Amosin”, “Skena skαndαloze”, “I hipi sipër”, e të tjera etiketime të tilla me qëllim për të njollosur “nderin” e dikujt, për më tepër grua, nuk janë dinjitoze.

 

Big Brother Vip Albania për shkak të dinamikave është kthyer shtëpia më e famshme në Shqipëri duke ngulitur para ekranit qindra mijëra shqiptarë.

 

Por kjo nuk i jep të drejtën askujt të merret me moralin e një gruaje, ulur në divan me mikun e saj të hershëm, duke qeshur e duke bërë shaka.

 

Gjatë Live-it të djeshëm edhe Amosi edhe Olta janë acaruar me Luizin. Olta i tha “do e shikosh kush jam unë”.

 

Amos nga ana tjetër u shpreh se e konsideronte të turpshme për Shqiptarët që të bëjnë Luizin hero.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME