“Nuk lidhem me varfanjakë” – Modelja shqiptare që trazoi rrjetin thotë se i dashuri i bleu shtëpi 300 mijë euro

“Nëse nuk është bos, të mos më afrohet.” Kjo ishte deklarata e modeles Antonela Berisha, e cila trazoi rrjetin disa kohë më parë.

 

Dhe me sa duket, ajo flet me fakte.

 

Së fundmi, Antonela deklaroi se i dashuri i ka dhuruar një apartament që kushton 300 mijë euro.

 

“Një dublex (apartament), i cili ka kushtuar 300 mijë euro”, tha ajo.

 

Ky pohim sigurisht ka shkaktuar shumë reagime në skenë, teksa aktori Olsi Bylyku pyet: “Ku i gjeni këta moj?”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME