“I çiltër, gallatë dhe…”, Lei Kraja tregon se përse bën tifo për Luiz Ejllin!

Moderatorja Lei Kraja, e ftuar në emisionin ‘Fun Club”, e cilësoi veten si ‘luizatore’, duke treguar se është fanse e Luizit, konkurrent në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

 

Moderatoja Megi Pojani vuri re dhe sytë e Leit, ku sipas saj i shkëlqejnë kur flet për Luizin.

 

“E para Big Brother është një drogë për të gjithë”, tha Lei.

 

“E shofim Luizin që sjell alegri nëpër shtëpi, gëzim, gallat, ka ndjekur një taktikë tjetër”, u shpreh moderatoja.

 

Ndërsa për tifozët e Luizit ku përfshiu edhe veten tha: “Po e fus veten tek ‘luizatorët’, mund të kemi kaluar pak në ekstrem”, ndërsa shprehu se nuk ishte dakord me revoltat e tyre.

 

“Bëhem me Luizin për shkak të taktikës që ka zgjedhur, është shumë i çiltër, shumë gallat në atë shtëpi”, shtoi ajo.

 

“Shtëpia do ishte ‘boring’ (e mërzitshme) pa të. Ka sjellë një tjetër frymë në shtëpi”, mendon Lei.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME