Hot i Ri shkrumbohet banesa/ Kryefamiljari: Pashë nga larg tym, dëme materiale janë….

Nje Banese nje kateshe eshte shkrumbuar thuajse totalisht ne ambjentet e saj nderkohe qe kane qene familjaret ato te cilet kane njoftuar zjarrfikeset te cilet bene te mundur shuarjen e flakeve te zjarrit.

Kryefamiljari Nikolin Gojçi, ka rrefyer momentin kur ka pare qe nga banesa e tij po dilte tym dhe menjehere ka lajmeruar zjarrefikesit te cilet kane nderhyre per shuarjen e flakeve.

Ne kete banese jetojne 6 persona nderkohe qe dyshohet se shkak i zjarrit ka qene nje shkendije elektrike cka ka bere qe zjarri me pas te perhapet me shpejtesi dhe te krijoje deme te shumta materiale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME