“HORROR” në BBV, Amosi deklaratë të FRIKSHME për Luizin: Do e çoja në mal, do e zhvishja lakuriq dhe do e… (Video)

E çfarë s’po na dëgjojnë veshët këtë edicion të Big Brother Vip 2.

 

Ndryshe nga viti i kaluar ku banorët edhe pse ishin të ndarë në grupe kishin harmoni me njëri-tjetrin, këtë vit ata janë në “garë” se kush e kush do të ofendojë më shumë dhe kush do i kalojë kufijtë e etikës.

 

Ka qenë Amosi së fundmi ai i cili na ka lënë “gojë hapur”.

 

Ai ka përshkruar një skenë horror duke treguar se si do të dënonte Luizin nëse do t’i jepej mundësia.

 

Kristi: Çfarë do t’i bëje? Do ta vrisje?

 

Amos: Jo, nuk do ta vrisja. E di unë se çfarë do t’i bëja, atë që meriton. Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq, do ta xhiroja, do t’i thoja kërko falje. Pastaj shikoje ti, i jep më gojës…

 

shiko videon ketu

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME