Antonela: I dashuri boss më ka dhuruar një apartament i cili ka kushtuar 300 mijë euro

Shumë nga vajzat e shoqërisë shqiptare janë ato të thjeshtat, që nuk presin nga të tjerët për të jetuar, teksa ka dhe nga ato vajza që kanë standarde të larta jetese dhe duan të jetojnë jetën me paratë e partnerit, i cili pak rëndësi ka, ku dhe si i gjen e rëndësishme është të jetë boss.

 

Rasti i tillë është Antonela Berisha, e cilësuar si VIP-e e cila kohë më parë deklaroi se në krah do një partner boss, pasi nuk është në shijet e saj të lidhet me varfanjakë, deklaratë e përcjellë në televizionet shqiptare ku mesazhi kuptohet qartë.

 

Antonela e cila u bë e njohur përmes një emisioni ku mund të gjeje partner, ka trazuar përsëri rrjetin dhe kësaj here me fakte. Ajo tha se i dashuri boss i ka dhuruar një apartament që kushton 300 mijë euro.

 

“Bossi më ka dhuruar një dublex (apartament), në Tiranë i cili ka kushtuar 300 mijë euro”, tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME