E merr gruaja në telefon, Kujtimi: S’kam pse t’ja hap, s’më pëlqen të më shqetësojë shumë gruaja

Në rubrikën “Pak Vëmendje”, tek E Diela Shqiptare moderatori i njohur Ardit Gjebrea çdo javë, do sjellë në vëmendje historitë e njerëzve që punojnë për qytetin e tyre, për mbarëvajtjen dhe mirëmbajtjen.

 

Një ndër ta ka qenë edhe Kujtimi, i cili prej 38 vitesh punon si kopshtar tek Liqeni. Ai ka treguar për punën e tij që e bën me pasion dhe qejf dhe nuk i është mërzitur kurrë.

 

Në një moment gjatë bashkëbisedimit, Kujtimit i bie telefoni dhe Arditi i kërkon që t’i përgjigjet se ndoshta është gruaja. Ai shprehet se nuk ka qejf që gruaja ta shqetësojë sepse është me të vjetrën.

 

Ardit Gjebrea: Po të bie telefoni. Mos po të merr gruaja në telefon?

 

Kujtimi: Le të marrë gruaja në telefon, se ajo e di që nga ora 7 deri në orën dy jam në punë.

 

Ardit Gjebrea: Po përgjigju mo.

 

Kujtimi: Nuk kam pse t’i përgjigjem, se unë jam pak arkaik.

 

Ardit Gjebrea: Që do të thotë?

 

Kujtimi: Që jam pak me të vjetrën, nuk kam qejf të më shqetësojë gruaja, vetëm nëse ka ndonjë problem. Ajo është në punë dhe unë jam në punë.

 

Ardit Gjebrea: Gruas i dhuron lule?

 

Kujtimi: Patjetër, i dhuroj që ç’ke me atë sepse unë me dashje, pa dashje e kam pasion lulen.

 

Ardit Gjerbea: Cila është lulja e saj e preferuar?

 

Kujtimi: Trëndafilat. /tvklan.al

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...