Nuk iu durua fare…/ Ndodh puthja e parë mes Amos dhe Dea Mishel

Dea Mishel dhe Amos Zaharia kanë improvizuar për provën e tyre të javës, të luajnë pjesë të caktuara nga filmat. Dyshja kanë realizuar dhe një skenë puthje.

 

Ata janë zhvendosur në ambientet e dusheve, bashkë me banorët e tjerë që kanë krijuar atmosferë duke ju hedhur ujë për ta bërë skenën sa më romantike. Mes duartrokitjeve, Amos dhe Dea kanë dhënë puthjen e parë.

 

Të dy kanë shfaqur kimi mes njëri-tjetrit dhe përfliten si një nga çiftet që mund të krijohen brenda shtëpisë së BBV.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME