Luizi largohet sonte nga “Big Brother VIP”? Gazetari i njohur bën ‘lëmsh’ rrjetin me reagimin e fundit: Kam fol me disa … (Foto)

Protagonist i këtij edicioni duket të jetë këngëtari Luiz Ejlli. Sonte në nominim janë Luizi, Kiara, Deamishel dhe Mikela.

 

Por, përtej mbështetjes që ndjekësit i kanë dhënë këngëtarit, duket se aventura për të mbaron mbrëmjen e sotme, sipas moderatorit Florian Agalliu, i cili referuar burimeve të brendshme nga Top Channel thotë se sonte del Luizi.

 

 

Nuk dihet nëse Agalliu ka burime të vërteta, apo thjesht po kërkon vëmendje nga spektakli më i ndjekur i momentit.

 

Por, në një kohë kur televotimi është ende i hapur, mos vallë produksioni ka vërtetuar se Luizi vuan nga sëmundja e rrallë, për të cilën tha se ishte historia e një shoku?

 

 

Thënë kështu, këngëtari penalizohet në mënyrë direkte. Kjo pasi në Big Brother, të gjithë pjesëmarrësit duhet të gëzojnë shëndet të plotë.

 

Por ky lajm i trishtë për fansat e tij, është hedhur poshtë menjëherë nga moderatori, i cili mesa duket thjeshtë ka dashur të provokojë rrjetin.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME