Zbulohet lidhja e dashurisë së Olta Gixharit me ish-banorin e famshëm të “Big Brother”

Aktorja Olta Gixhari është një ndër banoret më të komentuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Ajo la Spanjën ku jetonte me partnerin dhe vogëlushin e saj dhe erdhi në Shqipëri për t’u bërë pjesë e spektaklit.

 

Ashtu siç pritej, Olta u kthye menjëherë një nga banoret më të diskutuara brenda shtëpisë pasi debatet, dramat dhe dinamikat e krijuara nga vetë aktorja janë të shumta.

 

Por jo të gjithë e kujtojnë se Gixhari ka patur një histori dashuri me një nga banorët e “Big Brother 1”, Olsin, i cili u bë i famshëm për lidhjen e tij brenda shtëpisë me Noçen dhe për braktisjen nga e dashura live njërës prej të shtunave. Historia e dashurisë mes Olta Gixharit dhe Olsit nisi në vitin 2011 gjatë “Dancing With the stars” ku të dy ishin konkurent.

 

Lidhja e tyre nuk zgjati më shumë se 4 muaj dhe ndarja thuhet se erdhi për faktin se aktorja ndihej pak më superiore se ai citon News Bomb.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME